نظر شما

مکانی برای گفتگو، اظهار نظر و تبادل اطلاعات افراد خانواده صنعت ساختمان

ورود کاربر

CAPTCHA
i

ورود

عضویت در Shoma5 رایگان است. با عضویت در تارنما می توانید موقعیتهای شغلی خود را ارتقاء دهید؛ از آخرین اخبار مربوط به صنعت ساختمان آگاه شوید؛ به منابع مختلف سایت مانند کتابها، نوشتارها و مطالب نارنجی که در هیچ جای دیگر اینترنت یافت نمی شوند دسترسی پیدا کنید و از بودن در کنار دوستانی که دارید و یا آنها را در Shoma5 پیدا خواهید کرد لذت ببرید.

عضویت

روزنوشت ها به شما کمک می کنند تا: 

قابلیت های حرفه ای و بازدهی کاری خود را افزایش دهید 

به آخرین اخبار تکنولوژی صنعت ساختمان دسترسی داشته باشید 

در بازار پر از رقابت رشته خود، موقعیت برتری داشته باشید 

با بقیه همکاران خود همکاری بهتر و موثرتری داشته باشید 

منابع کتابخانه ای ما، گسترده هستند: 

مطالب نارنجی 

کتاب ها 

مقاله ها و نوشتارها 

نمونه های موردی 

منابع کمک آموزشی 

دسترسی به فروم Shoma5: 

در بحث های حرفه ای مشارکت کنید 

بپرسید و پاسخ دهید 

در آزمون های حرفه ای شرکت کنید 

دوستان و مطالب مورد علاقه تان را دنبال کنید 

 

Shoma5 یک جامعه‌ی مجازی است که هر شخص با داشتن آزادی‌های فردی باید در چهارچوب قوانین آن فعالیت کند. با عضویت در Shoma5 متعهد می‌شوید که به مرام‌نامه‌ی Shoma5 پایبند باشید. مجموعه قوانین دیگری نیز هستند که با تفصیل بیشتری شرایط فعالیت شما در Shoma5 را شکل می‌دهند. Shoma5 بر پایه‌ی اعتماد به شما امکانات مشخصی را در اختیار شما قرار داده است. با رفتار مسوولانه‌ی خود به جمع صدها کاربر قانون‌مدار Shoma5 بپوندید و از این امکانات لذت ببرید. 
روح Shoma5 بر پایه‌ی آزادی و دمکراسی است. هر کس می‌تواند در چارچوب قوانین، نظر خود را در مورد هر مطلب اعلام کند، رأی بدهد و مطالب خود را به رأی دیگران بگذارد. برای آشنایی بیشتر با چگونگی کار Shoma5 به راهنمای آن مراجعه کنید.